Yaptığınız bir büyüyü bozmak için tarif

Witch

Yönetici
12 Ocak 2020
111
302
63
- Melekotu
- Biberiye yağı
- Tebeşir parçası veya renkli yapışkan bant
- Çakmak
- 5 adet beyaz mum
- 1 foot uzunluğunda ip (Yaklaşık 30 cm)
- Aselbent tütsüsü (Diğer adıyla "benzoin")
- Tütsülük
- Pusula
- Bir parça siyah kumaş
- Ateşe dayanıklı bir plaka ya da kap
- Sizin için değerli olan bir şey (Örnek olarak mücevher kullanabilirsiniz, tek ihtiyacınız olan kullanacağınız şeyin elinizde uzun süredir bulunuyor olması.)

Yüzünüzü doğuya çevirin ve tebeşiri kullanarak kendi çevrenize bir çember çizin. Üzerinde bulundunuz yüzey tebeşir kullanımına engel oluyorsa, renkli bir bant ile çember çizebilirsiniz.

Çemberin dışına herhangi bir sebeple çıkmamaya çalışın, aksi taktirde ritüele baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Mumları çemberin kenarlarına yerleştirin. Birkaç damla biberiye yağı ile mumların fitillerini yağlayın ve yakın.

Aselbent tütsüsünü tütsülüğün içine yerleştirin ve onu da yakın.

Daha sonra şu sözcükleri söyleyin:
Ben [yaptığınız büyü] büyüsünü yaptım ve bu büyünün kaldırılmasını diliyorum. Biliyorum ki büyüyü geri döndürmek, ruhumun hakikatını ve niyetlerimin iyiliğini göstermem için kendimden bir parçayı bırakmam demek. Bu [sahip olduğunuz değerli şey]i veriyorum ve büyüyü [sahip olduğunuz değerli şey]in derinliklerine gönderiyorum. Büyü bozulduğunda hiçbir zarar ve hiçbir öte güç bana uğramasın. Bu benim kaderim ve tüm varlığımla aslın gerçekleşmesini diliyorum.

Siyah bez parçasının ortasına melekotunu ve büyüyü gönderdiğiniz şeyi koyun.

Kumaşın dört ucunu birleştirin ve iple bağlayarak bir torba yapın. Torbayı yakın ve küllerini uzak bir yere dökün.

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,151
5,314
113
Bu yöntem gerçek anlamda yaptığınız bir büyüyü bozmaz, ama kendi self şartlanmışlığınızı iptal eder. Böylece plasebo etkisi tersine işler yani nosebo etkisi olarak bilincinizi artık rahat bırakır. O da belki. Bozduğunuz büyü değil yani, niyet enerjinizin akış yönünü bozarsınız.

Büyü cinler ile anlaşılarak yapılır çünkü. Bir kere anlaşma sağlandı mı, artık onu bozmak için yeni bir anlașmaya varmanız gerekir.

Büyü yemek tarifi gibi fixli bir rejimle yapılmıyor ki. Masaya oturup iki yetişkin gibi varlıklarla anlaşılarak yapılıyor. Kurbağa kanı, saç kılı, tırnak, dışkı örneği VS aslında cinlerin sevdiği enerjiler olduğu için bunları talep ederler. Yani birine bisey yaptirirsoniz, karşılığında o kişi bakkaldan hoşuna giden şeyleri aldırır sadece. İşin aslı o seylere gerek kalmadan da cinlere emir verilip büyü yapılabilir. Pis malzemeler cinler için sadece taleptir. Baklava talebi gibi talepleri olur. Maksat pisliği etrfa karmak ve onların yaşam alanını yaymak sadece. Çünkü tatlanıyorlar büyücünün pislik ve ölü hayvanları karistirmalarijdan

• Like
Tepkiler: Elysion

Absoluta Virtute

Büyücü
5 Eyl 2020
662
1,418
93
Bu yöntem gerçek anlamda yaptığınız bir büyüyü bozmaz, ama kendi self şartlanmışlığınızı iptal eder. Böylece plasebo etkisi tersine işler yani nosebo etkisi olarak bilincinizi artık rahat bırakır. O da belki. Bozduğunuz büyü değil yani, niyet enerjinizin akış yönünü bozarsınız.

Büyü cinler ile anlaşılarak yapılır çünkü. Bir kere anlaşma sağlandı mı, artık onu bozmak için yeni bir anlașmaya varmanız gerekir.

Büyü yemek tarifi gibi fixli bir rejimle yapılmıyor ki. Masaya oturup iki yetişkin gibi varlıklarla anlaşılarak yapılıyor. Kurbağa kanı, saç kılı, tırnak, dışkı örneği VS aslında cinlerin sevdiği enerjiler olduğu için bunları talep ederler. Yani birine bisey yaptirirsoniz, karşılığında o kişi bakkaldan hoşuna giden şeyleri aldırır sadece. İşin aslı o seylere gerek kalmadan da cinlere emir verilip büyü yapılabilir. Pis malzemeler cinler için sadece taleptir. Baklava talebi gibi talepleri olur. Maksat pisliği etrfa karmak ve onların yaşam alanını yaymak sadece. Çünkü tatlanıyorlar büyücünün pislik ve ölü hayvanları karistirmalarijdan
Bir kere bütün büyüler Cinlerle anlaşarak yapılmaz. Cinlerin dışında, başka güçler ve varlıklar mevcut. Aşk büyü yaparsanız Cinlerle mi anlaşacaksiniz? Bir ritüel örneği de verirseniz...

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,151
5,314
113
Bir kere bütün büyüler Cinlerle anlaşarak yapılmaz. Cinlerin dışında, başka güçler ve varlıklar mevcut. Aşk büyü yaparsanız Cinlerle mi anlaşacaksiniz? Bir ritüel örneği de verirseniz...
Aşk ve ayırma büyükleri de tüm büyüler gibi Cinlerle yapılır.

Senin bahsettiğin cinsiz büyüler genellikle telepatik bag oluşturan, üst perdeden kişiye seslenme veya hatra gelme oluşturan enerjilerdir.

Özgür irade ile kişi zaten meyilli ise aşk başlar.

Ama özgür irade aşka kapalı ise, siz sürekli onu cekseniz de o dikkatini başka yere verebiliyor. senin artık irade merkezini kendine celbetmen için cinleri kullanman gerekir.

Böylece artık onun zihninde takıntı haline geliyorsun ve dayanacak gücü kalmadığı için sana yönelmek zorunda kalıyor.

Yani cin sadece rahatsızlık verip korkutmak için musallat olmaz, görevde ise kendini gizler aşık etmesi gereken kişinin propagandasını sürekli vesvese kanalından yapmaya devam eder. Kişi anlayamaz bunu ve istese de istemese de direnci kırılır.

Ayırma da aynı şekilde olur. Cin kendini gizler. Cunku istediği her surette girer. İsterse his olarak girer, isterse duru görü gibi girer. Ama eşlerin tiksinti bilincini birbirine karşı tetikler. Bunu yapanın cin olduğu anlasilsa zaten tuzak bozulur. Ama cin kişilerin öfke ve nefret nöronlarını birbirine karşı kullanır. Biri neşeli iken öbürü öfkelenir, öbürü neşeli iken öbürü öfkelenir. Böylece çiftler aynı neşeyi yaşayamazlar. Biri neşeliyken öbürüne batar. Öbürü neşeliyken diğerine bu neşe batmaya başlar. Birbirlerinin enerjisini soğuruyorlarmıș zannetmeye başlarlar bir süre sonra. Ve en sonunda kavgalar ve birbirinin burnundan getirmeler başlar. Ve ayrılmadan başka çare kalmaz.

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Büyücü
5 Eyl 2020
662
1,418
93
Tamam anlaşıldı... De , ben ezoterik inançlı olduğum için, İslam dini, diğer dinler gibi egregor olarak görürüm. Dolayısıyla başka varlıklarla da çalışırım. Değişik değişik inorganik yaşam türleri var benim için. Bu ritüel kendi büyü bozmak için. Ve ben kiminle çalıştığımı bildim için bu rituelin büyülerimi bozacağına biliyorum. Tabi ufak bir eklenti ile. Çalıştım egregorun tanrısını çağırarak.

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,151
5,314
113
Esasında bir büyü okuluna bașlarsanız, ya da işte bir bir ezoterik örgüte girerseniz ; büyünün her yerde ana kanun olduğunu öğrenirsiniz. Ve kategoriler üzerinden evreni heklemenin binbir türlü yöntemini öğrenirsiniz. Büyü = tesir

Mesela astromaji :
kişinin veya kurumun doğum(açılış) tarihi üzerinden doğum haritasına yapılır. Kişiye doğum haritası zindan edilir. Retrolar, ters döngüler, zıt gezekenger ve açılar ile kişi kilit altına alınır.

Mesela nöromaji :
Beyne çip takılınca ulaşılacak büyü sistemi. Şimdilik o çipi elimizde tutuyoruz. Telefonsuz soluk bile alamayacak hale geldik. Beyni kodlayan her türlü gizli telkin bu kategoriye giriyor.

Mesela teknomaji :
Üstteki bunun alt başlığı zaten. Teknoloji, @İbisu nun
dediği gibi halkı büyülemek için geliştiriliyor, çünkü onu finanse edene hizmet ediyor son tahlilde. 24. Kareler, ürün yerleştirmeler, herturlu subliminal mesaj ve hatta gizli frekans yayınları teknomaji ile halkı kontrol altında tutmaya hizmet ediyor. Hatta hükumet devirmeye. Big data Bunun örneği.

Mesela hipnomaji :
Mesela psikomaji :
Mesela biyomaji :

19 çeşit büyü başlığı var ve herkes karakterine (elementine) göre bir yol seciyor.
Anlatmak uzun gider çok anlattım. Elimdeki kaynaklarda evrenin tüm serbest kuvvetlerini majik heklemelerle devsirebilmeyi öğreten ilimler var. Ama bunun için bile normal bir insandan daha zeki olmak gerekiyor. Büyü okulunda ilerlemek için bile manna denen bir (biyomajik) sıvı tüketmek gerekiyor. Yani büyücülük için beynin transa girebilen, hipnoz edebilen, psișebilen loblarini açmak gerekiyor. Bu da öte alemde şeytan tarafından yutulmamak için ifritlerin rehberliği gerekli kılıyor. Cunku şeytanlar da birbirleri ile savaş halinde kendi alemlerinde. Biz insanlar onların tek ortak paydasiyiz düşmanlık anlamında.

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: İbisu ve Elysion

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,151
5,314
113
Uzun lafın kısası büyü yapmak için cin gerekmiyor. Ama büyünün frekansını ve propagandasını daha seri, daha yumuşak ve hatta daha mutlak kılmak için cinlerden kesin olarak yardım alınıyor.

Çünkü insan yapımı bir tılsım(büyü) nazar etkisi yapıyor anca. Yani kısa süre sonra düşüyor. Etkisini kaybedebiliyor. Yani televizyonu kapatmak gibi zararlı yayını kapatabiliyirsunuz. Ama cin göreve getirildiğinde artık kendi içinizdeki kendi benliğiniz üzerinden pes ettirme gercekleșiyor. Bunu kendi iradenizin tiksine tiksene bile olsa yaptırım karşısında istekli davranmasindan anlayabilirsiniz. İşte büyü bu kadar korkunç bir silahtır. Ve cinler(ifrit tayfa) kesin olarak büyüye hizmet etmeyi severler. Cunku insan iradesinin kilitli kısmına sizmayi çok severler. Ensest bir zevktir bu onlar için. Büyü yapmak isteyen kişi çok kolay cin bulur eğer o perdesi açıksa. Cinler günahını sana yukledikleri bir şeyi yapmaya dünden razilar çünkü.

Son düzenleme:
  • Like

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,151
5,314
113
Onlar da yaptıklarından sorumlu değil mi bu işlere alet olmak onların tercihi sonuçta..
Evet onlar da sorumlu. Ama çoktan yoldan çıktılar. Bile isteye seni de kendi günahları ile aynı dipsiz kuyuya cekeceklerini bildikleri için kölen gibi görünüp, efendin gibi seni uçuruma sürüyorlar o yüzden.

• Like
Adblok Algılandı

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır Teşekkürler