Ölüm büyüsü

Witch

Yönetici
12 Ocak 2020
111
302
63
Ölüm büyüsü bir tarot büyüsüdür.Negatif şartlarda oluşan istenmeyen durumları temizlemek;yeni şeylere doğru ilerleyebilmek için eski engellerden kurtulmak;sevdiklerinizin ruhlarına sevgi ve hatırlanma mesajı yollamak gibi konularda bu büyü için niyet edebilirsiniz..

MALZEMELER

-Kırmızı sunak kumaşı
-Siyah mum
-Yasemin özyağ ve yağ yakıcı
-Ölüm kartı
-Bir kova
-Siyah bir ip parçası
-Makas

Muma yağı sürün ve sunağınızın ortasına koyarak yakın.Ölüm kartını mumun kenarına dikey olarak yerleştirin ve figüre bir kaç dakika bakın.Yağ yakıcıya biraz yağ koyun ve yakın.Yağ yakıcıyı elinize alın (eğer çok sıcaksa bir kap içindede tutabilirsiniz) ve saat istikametinde dışarıya bakarak,sunak etrafında yütüyün.Ellerinizi öne doğru uzatarak sanki yönlere selam verir gibi,pusulanın her yönüne bakın ve yağ yakıcıyı,kafanızın üzerinde gezdirin.Bittikten sonra ,yağ yakıcıyı sunağın üstüne yerleştirin,ipi ve makası alın.İpi,küçük parçalar oluşturacak şekilde kesin.Bunu yaparken şu sözleri söyleyin:

"Bu niyetin büyü işlemi;En büyük melek Michael adına,bu günden itibaren,eski etkilerden ve artık değerli bir bağım olmayan insanlardan kurtulduğumu temsil etsin."

Bu istenmeyen hatıralar,boğuk ve uzak olduklarında,beyninize odaklanın.Sanki siz,bir sinema yöneticisiniz,kamera yeteneğinizi kullanın,imajları gittikçe küçültün,imajlara bakın gittikçe ufalıyorlar..İplerin uçlarını toplayın ve hiç bir parçanın kaybolmamasına dikkat ederek,onları kova içine koyun ve yakın..

Valtnius

Yeni Üye
24 Ocak 2020
3
3
3
''yeni şeylere doğru ilerleyebilmek için eski engellerden kurtulmak;sevdiklerinizin ruhlarına sevgi ve hatırlanma mesajı yollamak gibi konularda bu büyü için niyet edebilirsiniz.. '' Öncelikle böyle bir amaç için bile büyü kullanmak çok saçma geliyor. Büyünüz işe yaradığını var saysak bile o kişi buna bağımlı duruma gelir nede olsa kolay yol değil mi acıyı derdi dindiriyor. Size bir sır vereyim mi büyü enerjisi bizim yaşadığımız olaylardan geliyor ve bizi biz yapan acılarımızdır.
Kısaca demek istediğim kişi bunları kendisi atlatmalıdır büyü ile işin kolayına kaçmamalı.
Ayrıca bu amaçla kullanabileceğiniz daha kullanışlı yöntemler var . Yöntemini ve ne yaptığını sorgulamak en son bana düşer ne haddime . Lakin içeriklerini biraz basit bulduğumu itiraf etmem gerekiyor.

• Like
Tepkiler: Escobar

Elysion

Büyücü
3 Nis 2020
1,524
4,505
113
40 günü geçtiyse- hayır. Bu durumda iletişime geçeceğiz ruhun kendisi değil de , onun bir kopyası. Sonuç olarak size yapışabilir yaşam enerjinizi emebilir. Bu kısaca, aslında çok uzun bir konu.
İletişime geçebilir ölmüş kişi isterse gelir tabi hepsi için geçerli değil bu. İyiler serbest kötüler bağlı diye biliyorum.

Elysion

Büyücü
3 Nis 2020
1,524
4,505
113
Evet öyle, zaten yapışır değil de yapışabilir yazdım. Serbest ve bağlı konusu biraz açar mısınız. Lütfen..
Benim inancıma göre -İslam dini- iyiler cennet ehli serbest, cehennem ehli zincirlerle bağlı diye biliyorum. Hatta ruhlar kendi aralarında da biraraya geliyorlarmış. Şehitler ölmez derler.
Bakara suresi 154. ayet
Allah yolunda öldürülenler için "ölüler" demeyin. Hayır, onlar diridirler, fakat siz bilemezsiniz.

• Like
Tepkiler: Absoluta Virtute

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,147
5,311
113
Şehitler ölmez derler.
Bakara suresi 154. ayet
Allah yolunda öldürülenler için "ölüler" demeyin. Hayır, onlar diridirler, fakat siz bilemezsiniz.
Aslında şehitler ölmez değil, öldüklerini anlamazlar. Farkedemezler.

Biz yatağa girerken nasıl ki uykuya daldığımızı farkedemeden rüya boyutunda kendimizi buluyorsak, sanki tüm varoluş bilincimiz ezelden beri oraya ait gibi bir algı tabanı oluşturuyorsa; işte şehitler de bir anda korunmuș bir astral tabakaya transit geçiş yapıyorlar.
Öldüklerini anlamıyorlar çünkü ani ölüm, ölümü algılayamadan bir anda geliyor :

Mesela savaşta ayağı kopuyor askerin ama savaş bitene kadar onu da anlamıyor. Savaş bitip altından inerken yere yığılıyor. Bir de bakıyor ki bir ayağı dize kadar kopmuș. Nerede nasıl oldu orası onda yok. Eli kopan oluyor su icemedigini farkedene kadar anlamıyor.

Fantom efekt deniyor buna. Komple öldüğünde ise öldüğünü de anlamıyor. Mesela kafası koptu ama onu da anlamıyor. Allah ölmediler derken, Azrail ruhunu ref etmeye henüz gelmedi demek istiyor. Yoksa biyolojik ölüm yine oluyor.

Şehitler ölmedi demek, vazifelerini yapmaya devam ediyorlar demektir. Yani biz suriyeye girerken, Çanakkale şehitleri de bizle geliyor ama onlar astral tabakadan savaşıyorlar. Düşmanın astral boyutuna dayaniyorlar. Ruhsal cesaret getiriyorlar yani gelirken. Tarihte çok şehit verdik diye zaten önümüz hep açıldı az sayıda olup tüm birleşmiş düşman ittifaklarıni anca öyle yenebildik. Şehitlerin müdahil olması ile.

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Büyücü
5 Eyl 2020
660
1,413
93
benim bildiğim yöntemden farklıymıs ama benim bildiğimde ki denenmiştir 12 saat içinde yapılan kişi kesin mefta
Buradaki büyünün ölüm kelimesi mecazi anlamda kullanılmış. Tarot kartlarında Ölüm adlı kart var onun anlamı- evrim.
Tarot falında ölüm kartı çıktı ise hayatında büyük değişiklikler olacak. Evrim geçireceksin. Yani bu evrim büyüsü.

12 saat ha?!!! Süpermiş... Burada paylaşma.

noelbaba162

Yeni Üye
7 Eki 2020
39
33
18
Buradaki büyünün ölüm kelimesi mecazi anlamda kullanılmış. Tarot kartlarında Ölüm adlı kart var onun anlamı- evrim.
Tarot falında ölüm kartı çıktı ise hayatında büyük değişiklikler olacak. Evrim geçireceksin. Yani bu evrim büyüsü.

12 saat ha?!!! Süpermiş... Burada paylaşma.
asla okadar agır bır ıslemın kefaretı cok agır ben denedım ama sonuna yaklasıldıgında bozmak zorunda kaldım gıttım tekrar mezar kazdım koyduklarımı cıkardım bedelını cok agır ıstıyorlar ben odeyemem odemem

noelbaba162

Yeni Üye
7 Eki 2020
39
33
18
Ne gibi bedel istiyorlar? Yani o derece etkili mi..
tekbir işlem degil aslında sarmal işlem mesela vodoo bebegı yapılıyor ama islami dua ile tılsımlanıyor , kursun levha hazırlanıyor ama anokyanla yazılıyor , gömülüyor ama cenaze namazı kılınıyor , kafur murekkebı ıle siyah mum hazırlanıyor ama BEDdua yazılıp yakılıyor mum bıtınce kısı ölmüş oluyor. Bedel olarak annemin canı alınmak ıstendı benden hayattakı tek varlıgım oyuzden bozdum yanı sabah ezanına kadar bozdum hemde

Adblok Algılandı

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır Teşekkürler