Nasıl bir başlık yazmam gerekiyor bilmiyorum

mmmnnn

Yeni Üye
31 Mar 2021
3
1
3
Selamlar sevgilimle 2 3 aylık bir ilişkimiz var ve bu sırada telepatik açıdan çok fazla olay yaşadık bunlardan bazıları diyecekleri tahmin etme,onun yaşadığı şeyi benim yaşamam vs gibi şeyler ve kendisi çok hisli birisi biz uzun zamandır bunların tesadüf olmadığına inanmaya çalışıyoruz ve bugün sabah aynı yerde aynı noktada ve sürekli aynı anda olan ve hissi bile aynı olan baş ağrıları yaşadık ve bunun anlamı nedir neye işarettir çok merak ediyoruz ve kendiside parapsikoloji ile ilgili birisi

• Like
Tepkiler: ChaoticEnigma

ChaoticEnigma

Büyücü
30 Ocak 2021
484
402
63
Telepatiden bilinçaltı sorumludur.
Sevgilin ile sen, samimi bir ilişki kurduğunuz için, sevgilinle vakit geçirdiğin için, beyinleriniz (bilinçaltlarınız) birbirinize açıldı.
Bilgi paylaşımı yapıyorlar. Siz direkt olarak fark edemiyorsunuz ancak etkilerini hissedebiliyorsunuz.
Mesela siz etkiyi hissetmişsiniz ve akıllıca davranıp durumun neden/nasıl olduğunu öğrenmek istediniz.
Bende açıklamış oldum.

• Like
Tepkiler: mmmnnn

mmmnnn

Yeni Üye
31 Mar 2021
3
1
3
Telepatiden bilinçaltı sorumludur.
Sevgilin ile sen, samimi bir ilişki kurduğunuz için, sevgilinle vakit geçirdiğin için, beyinleriniz (bilinçaltlarınız) birbirinize açıldı.
Bilgi paylaşımı yapıyorlar. Siz direkt olarak fark edemiyorsunuz ancak etkilerini hissedebiliyorsunuz.
Mesela siz etkiyi hissetmişsiniz ve akıllıca davranıp durumun neden/nasıl olduğunu öğrenmek istediniz.
Bende açıklamış oldum.
bundan önce benim odamı hiç görmemesine rağmen bi anlığına gözünün önüne geldiğini ve odamı görüp bana anlattı ve bunu sadece bana karşı yaşadı hatta odamı değil evin bahçesini bile gördü nerdeyse peki bunun için düşünceniz nedir

Absoluta Virtute

Büyücü
5 Eyl 2020
753
1,540
93
Enerjilerinin birbirinize çok uyumlu.
Bu tür olayların ikizlerin yaşadığını biliyorum. Belki o sizin ikiz ruhunuz.

Parapsikoloji ile ilgilenen sevgiliniz, uyumlama çalışması yapmış te olabilir.
Ama böyle bir uyumlama sonucu ne gördüm ne işittim.

mmmnnn

Yeni Üye
31 Mar 2021
3
1
3
Enerjilerinin birbirinize çok uyumlu.
Bu tür olayların ikizlerin yaşadığını biliyorum. Belki o sizin ikiz ruhunuz.

Parapsikoloji ile ilgilenen sevgiliniz, uyumlama çalışması yapmış te olabilir.
Ama böyle bir uyumlama sonucu ne gördüm ne işittim.
peki bunların tesadüf olmadığına inanabilir miyiz mesela yukarda yazdığım oda mevzusu bizi çok etkilemişti birebir di

Adblok Algılandı

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır Teşekkürler