İtiraf Ediyorum

Leviathan_

Yeni Üye
18 Ocak 2020
13
26
3
Bu güne kadar hiç birisinin gerçekten iyiliğini düşündüğüm için yardımcı olmadım sadece para için ya da öğrenmek için yardımcı oldum

çünkü ben de dahil kabul etmek istemesek de işleyen çarkın içinde hayatta kalabilmek için para gerekiyor

Halwyn

Üye
18 Ocak 2020
69
155
33
Parayı hep kağıt parçasından ibaret gördüm. Hatta sırf sistem böyle işlediği için kendi kendime dedim ki: "ben neden sabah akşam patronumu zengin etmek için çalışıyorum?" Bu düşüncemi doğru bulsam da kendimi işime olan sevgimle kandırdım. Şükür konusunda üstüme yoktur. Geçenlerde gündem olmuştu Hasan diye birisi izlediyseniz imanın ne kadar kuvvetli olduğunu anlayabilirsiniz. Para sadece kendini tatmin edip yaşamak için bir araç. Olsa ne olur olmasa ne olur diyorum ben :). Sistem zorluyor o kadar.

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,150
5,313
113
Bu güne kadar hiç birisinin gerçekten iyiliğini düşündüğüm için yardımcı olmadım sadece para için ya da öğrenmek için yardımcı oldum

çünkü ben de dahil kabul etmek istemesek de işleyen çarkın içinde hayatta kalabilmek için para gerekiyor
Mantıklı bence 😄

Para için yardım ederken bile, yardımı gören parayı öderken mutlu da oluyor işi görüldü diye 🙈 daha nolsun? Is görüldü diye Tek taraf mutlu olunuyorsa, bu enerji yasası ile bağdaşmaz da. Para bir enerji formu sonuçta. İyi bir karma temizleyici. Sadaka hele... Borsada değerli bir mal değer kaybeder de, sen de azcık bir paranla o maldan alırsın sonra bir anda az para ile çok para eden bir bolluğa kavuşursun.. İşte enerji yasasında da sadaka değeri düşmüş ama çok enerji getiren bir fırsat demek.

Paranın bir enerji formu olduğunu bilmedikçe kök çakra da Malesef kilitli kalıyor. Çünkü 4 işlem ile karıştırılıyor bereket enerjisi.

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,150
5,313
113
Hiç düşündünüz mü?

Para diye bisey olmasaydı ve tüm alışverişimizi auramızdaki elektrik yükleri ile yapsaydık? Bakkaldan yoğurt alırken yeteri pozitif enerjimizon kalıp kalmamasına göre ikili bir ilişki üzerinden alışveriş yapsaydık mesela?

Paranın bir enerji formu olduğunu anlamak için paranın gelir yollarına bakmak gerek. Aurası (kök çakası) kapalı insan iș görüşmelerinde bile kendi para kazanma kapısını kendisi kapatıyor aslında. Paranın suçu yok. Çekemiyorsun kendine onu, çünkü istemiyorsun içten içe. Gizli bir itimin var içten içe. İçin bunu biliyor. Dışın anlamak istemiyor. Korku itim getirir. Sevgi çekim. İttiğin ne varsa bil ki ondan ötürü bir korku oluşmuş içinde ve seni içten sabote ediyor. Sevdiğin ve öz güven duyduğun herșeyi ne kadar da kolay yapıyorsun değil mi? Hatta bazen sen bisey yapmasan bile hemen devreye giriyorsun, bu sende bir cezbe oluşturmuş çünkü ve için bunu bildiği için yüksek özgüvenli hal dili ile konuşuyor evrenle.

Ama iș para kazanmaya gelince o derinden özgüven yoksa, oluşmuyorsa, bil ki korku var. Korku varsa o şeye ulaşımın imkansızdır. Çünkü kozmik planda korku seni men etmek için var. Allahtan korkmak bu yüzden var. Cehennem bilincinden men olalım diye. Yani herturlu enerji kıtlığı bize uğramasın diye.

Korkularını yönetemeyenin ilk tikanacak cakrasi kök çakrasıdır.

Son düzenleme:

menerot

Yeni Üye
6 Şub 2021
10
10
3
uzaylıların olduğuna inanıyorum.
rüya olayı çok gariptir ve rüyanın simülasyon olduğunu düşünüyorum.
sosyal medyadaki yapay zekanın insanları eşcinsel ve kafir bireyler yaptığını düşünüyorum.

Son düzenleme:

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,150
5,313
113
Uzaylıların olduğunu anlamak için hayvanlar alemine söyle bir bakmak yeterli olur zaten.

Sürünenler, kabuklular, suda yaşayanlar, uçanlar hatta gözle görülmeyen bakteriler... Şimdi birilerine göre yaşam belirtisi var etmek hiç te zor değil. Her bir canlının birbirinden ilginç saklanma, saldırma, korunma, kamufle olma hatta yanıltma
özelliği var.

Madem ki bu gezegende belgesellere bile sığmayacak kadar canlı türü var ve en kolayindan yaratılmışlar o halde galakside illa yaşam belirtisi olan gezegenlerin olması fikri çok doğal.

Buna ihtimal veremeyen kişi, tanrıyı bu alemi zar zor yaratıp sonra da güçten düşecekmiş gibi kendini bir köşeye attı ve gerisini bize bıraktı zanneden kişidir. Hayır, tanrı yerine kendi egonu koyduğun için sana öyle geliyor çünkü tanrı fikri sana ağır geliyor, taşıyamıyorsun o fikri ego bilinci ile. Ruhunun fıtri olarak bildiği şeyi (tanrı parçacığı taşıyorsun) egon ile üstlenmeye çalışırsan istop edersin. Teslim olacaksın önce ki bak nasıl kozmik bilince bağlanıp bilgiler ve kesvedisler çekmeye başlıyorsun. Ama ego nazarı ile bakarsan sadece motor davranış üzerinde bilim yaparsın. Newton gibi. Quantum bilimcine sıçraman lazım ama o da ego ile ters köşelerde duruyor. Önce kendini bileceksin o yüzden. Tüm ilimlerin başı o. Kendini bilmeyen ilim ile nereye varacağını bilemez. İlim bile yaratıcıya ulaş diye var. İlimden geçim sağlamak sadece yan getiri olur. Ana amaç değil.

Analiz yapasım geldi de...

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: menerot ve Elysion

Absoluta Virtute

Büyücü
5 Eyl 2020
661
1,417
93
uzaylıların olduğuna inanıyorum
Bu dünya mükemmel bir sistemdir. Sistem dışı sadece insan. Biz uzaylıyız.

rüya olayı çok gariptir ve rüyanın simülasyon olduğunu düşünüyorum.
Sadece rüya mı? Gerçek sandığın hayat da öyle. Metrixsin içindesin 😱

sosyal medyadaki yapay zekanın insanları eşcinsel ve kafir bireyler yaptığını düşünüyorum
Doğuştan kafir olan biri olarak gözünü açayım. Medya Şeytana, Şeytan da Allah'a, hizmet ediyorlar. Herşey yolunda yani... Tasarımın amacı...

• Like
Tepkiler: Elysion

menerot

Yeni Üye
6 Şub 2021
10
10
3
Sadece rüya mı? Gerçek sandığın hayat da öyle. Metrixsin içindesin 😱
Filmdeki matrix, makinelerin insanları kontrol edip yazılım programında uyutmasıdır.

Yazılımda uyutulan insanlar simülasyon, peki ya uyutulmayan , gerçek dünyadakiler, makinelere karşı savaşan insanlarda mı simülasyon?

Rüyandaki beden ölürse diğer gün tekrar uyuyup rüya görürsün ama gerçek hayatta ölünce bidaha o bedenle gelip dünyada gezemiyorsun. Buda olayı simülasyon değil gerçek kılıyor.

Yaratıcının yarattığı kuralları olan dünyada yaşamaya simülasyon diyorsan, kuralları olan bir ahiretti de yarattı orda yaşamayada simülasyon demiş oluyorsunuz. O zaman gerçek ne ? Simülasyondan çıkıp nerede uyanıcaksın ?

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Büyücü
5 Eyl 2020
661
1,417
93
Matrxsin içindesin, kısmı şakaydı. Ama simulasiyon konusunda ciddiydim.
Rüyandaki beden ölürse diğer gün tekrar uyuyup rüya görürsün ama gerçek hayatta ölünce bidaha o bedenle gelip dünyada gezemiyorsun.
Google de reinkarnasyon kelimesini yazıp araştırın.
Yaratıcının yarattığı kuralları olan dünyada yaşamaya simülasyon diyorsan, kuralları olan bir ahiretti de yarattı orda yaşamayada simülasyon demiş oluyorsunuz.
Yaratıcının bu dünyayı bir simülasyon olarak yaratmış olduğu söylüyorum.🤷‍♀️

• Like
Tepkiler: Dennis

menerot

Yeni Üye
6 Şub 2021
10
10
3
Matrxsin içindesin, kısmı şakaydı. Ama simulasiyon konusunda ciddiydim.
Google de reinkarnasyon kelimesini yazıp araştırın.

Yaratıcının bu dünyayı bir simülasyon olarak yaratmış olduğu söylüyorum.🤷‍♀️
reenkarnasyonu biliyorum, anlatmak istediğim rüyadaki beden ölür, tekrar o bedende rüya görebilirsin. Gerçek hayat öyle değil, reenkarnasyon varsa, farklı DNA üzerinden geliyorsun. Simülasyonu google da arattığınızda da “bir yapının benzeri taklidi” olarak çıkıyor. Bu dünya hangi dünyanın taklidi? Son birkaç yıl simülasyon algısı oluştu. Her zaman önümüze sunulan Sahte algılardan biri.

Adblok Algılandı

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır Teşekkürler