Gevezelik

DAİMON

-Banned-
21 May 2021
412
4,471
93
Sana bir şey diyeyim mi senin sektör asla aşina olmadıgım bir alan. Ama sayende ne öğrendiysem öğrendim. Daha da korkuyorum artık😄

DAİMON

-Banned-
21 May 2021
412
4,471
93
Beni hakettilerse yaşadılar 😍
Sende mutluluk kaçagı var bence. Bir insan kötülük yapmak için illaki cebinden parasını almak, ona zarar vermek gerekmez ki. Onu sevmedigin hatta saygı duymadıgın halde ilgi göstermekte aldatmaya girer velevki iş için olsun. Menfaat üzere yapılan her şey böyledir. İçten gelmeli
. Duygular para gibi değillerdir görrmeyiz ama onlarda bir alışverişe tabidirler. Hak hukuk devrededir yine.

Yüzüne gülüp arkandan iş çevirenlere ne diyorlar sırtımdan vurdu. Bu da düşünsene tam sırttan vurmaya girmiyor mu😄

Dennis

Üye
26 Nis 2020
3,039
10,758
113
Sende mutluluk kaçagı var bence. Bir insan kötülük yapmak için illaki cebinden parasını almak, ona zarar vermek gerekmez ki. Onu sevmedigin hatta saygı duymadıgın halde ilgi göstermekte aldatmaya girer velevki iş için olsun. Menfaat üzere yapılan her...

Yahu bu dediğin hayatında ilk kez ve son kez göreceğin insanlara karşı ișlemez. Orada bilginin kendisi önemli. Bilgiyi verenin iç dünyasına bakacak zaman da yok amaç ta. Orayı atlamamak lazım.

Ben müdür olduğum zaman en sevdiğim rehber en dolandırıcı olaniydı. Ağzı çok iyi laf yapıyordu. Tesir gücü yüksekti. Dürüst olanlar o kadar kendini atmazdı one. Biraz yakından tanısan ayağını denk alacağın bir tip, kafileyi o kadar eğlendiriyordu ki. Bunu sanırım anlayamazsın.

Turistlere bakma sen hepsi kendi ülkesinin cinlisi 😄 onlara cinli rehber lazım. Anca öyle tencere kapak olur ekip.

Dennis

Üye
26 Nis 2020
3,039
10,758
113
Bir keresinde İran'dan eski emekli askerler geldi. Full erkek. Yarısı üniformalıydi hatta. Adamlar süper sert. Hiç gülmemişler hayatlarında. Ve azgın teke sendromu olanlar da vardı içlerinde.

Bizim de en düzenbaz rehber Sami diye biriydi. Benim en sevdiğim ve yer yer taktir ettiğim. Dediler ki Sami kadınları daha çok eğlendiriyor bu gruba onu verme. Dedim ki bu grubun Samiye ihtiyacı var. Samiyi yazdım gruba. Sami suratları görünce bozuldu tabi, adamlar yiyecek gibi bakıyorlar.

Sonuç : Sami adamlara karışık içki icirmis gemi turunda. Animaterler korkudan kamaralarından çıkamamış 😄 adamlar İranlı bacak gördüler mi halleniyorlar. Sami kolalarına içki falan da koymuș hepsini sarhoș etmiş. Adamlar animatorleri unutmuş, bir birleri ile eşli olarak dans ediyorlardı. Video attı hatta.

Saminin mesajı şu oldu watsaba :

Merak etmeyin herșey kontrolüm altında.

Șimdi dürüst bir rehber bu kafile ile baședemezdi, restlesirdi. Ahlak dersi vermeye çalışırdı. Çünkü adamlar taciz ediyorlar. Ama Sami animatorleri sakladı 😄 adamları da erkenden sarhoş etti. böyle adamlar lazım

DAİMON

-Banned-
21 May 2021
412
4,471
93
Yahu bu dediğin hayatında ilk kez ve son kez göreceğin insanlara karşı ișlemez. Orada bilginin kendisi önemli. Bilgiyi verenin iç dünyasına bakacak zaman da yok amaç ta. Orayı atlamamak lazım.

Ben müdür olduğum zaman en sevdiğim rehber en dolandırıcı olaniydı. Ağzı çok iyi laf yapıyordu. Tesir gücü yüksekti. Dürüst olanlar o kadar kendini atmazdı one. Biraz yakından tanısan ayağını denk alacağın bir tip, kafileyi o kadar eğlendiriyordu ki. Bunu sanırım anlayamazsın.

Turistlere bakma sen hepsi kendi ülkesinin cinlisi 😄 onlara cinli rehber lazım. Anca öyle tencere kapak olur ekip.
Şu postun altına imzamı atıyorum. 💯 Her bir kelimesi perfect👌. Anlarım nasıl anlamam😒 Turist rehber ilişkisi üzernden değil ama başka ilişkiler üzerinden bunu deneyimledim, zenginler ve siyasilerde durumun böyle işledigini biliyorum hep üstne düşündügüm bir mevzu idi. cinliye cinli haklısın. Nefsi kuvvetli olana nefsi kuvvetli olan tesir eder ve onu da isterler. Herkese anlayacagı dilden, dilini anlayan hükmeder ve tesir edebilir. Öyle yani.

Ama yine de mutlak surette bu böyle olmaz. Bir şeylerin değişmesi gerekmez mi?
Zaten içten geliyor ki. Benim en büyük özelliğim kitle yönetimi ve algı așılama, bunu da fıtri bir Reflex olarak ve dersime çalışmadan yapıyorum.

Çünkü çıkacak olan isyanlara karşı birkaç joker özelliğim var ve alıngan biri değilim.
Sen daha doğal yapmıyosun da sevimlisindir kesin. Yüz ve ses tonu büyük nimet böyle şeyleri yapabilmek için. Muhtemelen siman ve beden yapın senin için bir avantajdır. Sesinde cana yakınsa hemen tesir edersin.

DAİMON

-Banned-
21 May 2021
412
4,471
93
cübbeli Ahmet hoca da çok insana hitap ediyor,her cenahtan var. Başka bir halavetin olabiliyor kişilik ses sima giym kuşam derken.. Ondan aslnda seviyorlar. İllaki yalan dolana gerek yok ama insnalar iş bilen, güldüren pzitif konuşabilenleri seviyorlar. Bazı insanların sıcaklıgı var bunu zamanla kullanıyorlar da. Yani illaki cinli kanala onun işine gelmeyen bişey yapmadkça girmene gerek yok👌

• Like
Tepkiler: Syka

DAİMON

-Banned-
21 May 2021
412
4,471
93
Sende de öyle bence. Cinli kanaldan değil sen baya baya sevimli espritüelsin büyüye cine ne hacet. 👌 Bak cinlerinden arında gör daha da sevicekler 💪

Daimon dedi dersin sonra heee😇

• Wow
  • Love
Tepkiler: Syka ve Elysion