Gevezelik

30 Ocak 2021
1,567
3,152
113
Sırasıyla bu makaleleri okuyabilirsiniz; yardımı dokunan bilgilendirici yazılar var.

• Love
  • Like
Tepkiler: Yekta ve Syka

Dennis

Üye
26 Nis 2020
3,039
10,759
113
Youtube' a üye olacaktım reklamsız video izlerim diye, sonuçta artık 1 reklamdan sonra başka reklam çıkıyor ve geçmiyorsun. Ama ruhi çenetin extra paralı üyelik açtığını farkettim ve vazgeçtim. Youtube Malesef çöplük. Komplo teorileri dayatilircasına pompalanıyor. Doğru yanlış iç içe. Platformda dinginlik olmadığı gibi olmadık bir rekabet var. Temelden kişisel gelişimi bozuyor.

Storytell' i 1 ay denicem, beğenirsem devam. Orası keșvedilmemiș kara gibi. Youtube a nazaran çok daha konsantre bir yer.

• Wow
Tepkiler: Syka

DAİMON

-Banned-
21 May 2021
412
4,471
93
Storytell güzel ama kitap okumak kadar keyif vermiyor uzun vadede sıkılırsın. Tarz degişikligi şu an seni ferahlatmış olacak ki böyle diyorsun.

• Like
Tepkiler: Syka

Dennis

Üye
26 Nis 2020
3,039
10,759
113
Verdiği hizmetin paralı olması ve ütopik evren. Hahaha.
Bedava olsa enayi derler, paralı olsa insan sömürüyor derler. Turbo Turabinin dediği gibi derler de derler.

Para ortak değer. Güzel bir değer üretene hakkettiği değer, ortak değerler üzerinden verilmeli.

O zaman film de izlemeyelim 😄 aktörler milyon dolarları cukkalıyor. Ronaldonun maçına da bakmayalım. Adamın adası var. Dünya umurunda değil.

Hakeden kazansın yahu. Hakettigini kazanamıyorsan sende var asıl sıkıntı. Rızkın bağlanmıștır çünkü. Onu da cin yapar 👻

• Like
Tepkiler: Syka ve Elysion

Dennis

Üye
26 Nis 2020
3,039
10,759
113
Storytell güzel ama kitap okumak kadar keyif vermiyor uzun vadede sıkılırsın. Tarz degişikligi şu an seni ferahlatmış olacak ki böyle diyorsun.
Evett. Akşamları yorgun zihinle okumak yoruyor. Ama dinlemek iyi geliyor şimdilik.

Küçükken masal dinlemeyi de çok severdim. Babaannem anlatırdı. Sonra Adile Nașit kuzucuklariyla adlı bir teyp kaseti aldılar bana 😄 başa sarar sarar dinlerdim. Sonra ezop masalları, grim masalları derken... Sanırım kodlandığım için güzel hisler oluşuyor.

• Like
Tepkiler: Syka ve DAİMON

Dennis

Üye
26 Nis 2020
3,039
10,759
113
Nerde o eski turistler? 👀

Eskiden misafir bilincinde olan, ülkenin tarihine saygı duyan turistler gelirdi. Şimdi ruslar 20 kilo deri almaya, bulgarlar AI de yiyip içmeye, ülkesine açık büfeden așırdıkları kaşarları götürmeye geliyorlar.