Gevezelik

Sareban

Psikolog
21 May 2021
229
557
93
Daha önce Ömer Rukye adlı bi youtube kanalından bahsetmiştim size arkadaşlar. Hesabından tüm içerikleri kaldırmış olduğunu ve bu durumu merak ettiğimi paylaşmıştım. Acaba metafizik bir saldırıya mı uğradı yahut paylaştığı videolardan dolayı şikayet mi aldı ya da bıraktı mı vs vs. diye merak ediyordum. Az önce sitesini bulmaya çalıştım onu da kapatmış olduğunu farkettim.

Ama izini buldum. Yeni açılmış bi insta hesabıyla karşılaştım. Ve tam da tahmin ettiğim gibi adam Rukyeyi bıraktığını yazmış profiline, bir de neden bıraktığına dair gönderme yapmış:

"AT IZI IT IZINE KARISTIGINDAN DOLAYI ARTIK RUKYE YAPILMAMAKTADIR"
Bir tane gönderi paylaşmış onu okudun mu. Resimde telefon no bile var.
Başka adreslere yönlendirmede yapılıyor. Bu şekilde güvenilir izlenimi veriyor saman altından su yürütüyor olma ihtimali yüksek.

Syka ben bu rukye mevzularını çok iyi biliyorum. Hakiki rukye konusunda ehliyeti ve maneviyatlı insanın kapısı evet herkese açık olur ama kimseye rukyeci diye kendini tanıtmaz. Yani tabela ile yol göstermek misali sosyal medya profilleri doğru değil. Önceden de açmasaydı bey efendi.

Gerçek rukyeciler genelde dilden dile vesile oldukları tedavi ile meşhurlaşırlar. Usul böyledir.

Böyle reklam panosu açıpta sagda solda hasta arayan gerçek rukyeci olamaz. Çünkü gerçek rukyeci bilir ki sağlıkta hastalıkta Allah tan... Hastalık kötü bir şeymiş gibi insanları kurtarmaya çalışan zihniyet gerçek bir şifacının zihniyeti olamaz.

ChaoticEnigma

Denetmen
30 Ocak 2021
1,064
1,320
113
Kedilerden öğrenmemeniz gereken hayat dersleri;
"Müstehcen yerlerinizi yalayın." (Genellikle böyle temizleniyorlar)
"Dişi kedileri tecavüz edin" (Genellikle böyle çiftleşiyorlar)
"Yavrunuz engelliyse yiyin." (Genellikle sakat doğan yavruları yerler)
"Oynamak için fare yakalayın" (Bazen aç olmamalarına rağmen farelerle oyun oynarlar ve oyun farenin ölmesiyle biter ve farenin yaşını umursamazlar, yaşlı çocuk, fark etmez. Eğer fare bebekse aç olmamalarına rağmen yerler çünkü bebek fare onlar için gevrektir.)

7 May 2021
76
249
33
Kedilerden öğrenmemeniz gereken hayat dersleri;
"Müstehcen yerlerinizi yalayın." (Genellikle böyle temizleniyorlar)
"Dişi kedileri tecavüz edin" (Genellikle böyle çiftleşiyorlar)
"Yavrunuz engelliyse yiyin." (Genellikle sakat doğan yavruları yerler)
"Oynamak için fare yakalayın" (Bazen aç olmamalarına rağmen farelerle oyun oynarlar ve oyun farenin ölmesiyle biter ve farenin yaşını umursamazlar, yaşlı çocuk, fark etmez. Eğer fare bebekse aç olmamalarına rağmen yerler çünkü bebek fare onlar için gevrektir.)
Edep sınırlarını aşmaya başladın.

Syka

Denetmen
5 Nis 2020
1,717
4,168
113

Böyle bir sayfaya da rastlamıştım daha önce. Bunlarda manevi sıkıntılar için hiçbir ücret talep etmediklerini söylüyor. Nasıl bi yöntem yapılıyorsa bir şey gorememistm.

Bir çok insan geliyordur, ücretsiz nasıl işin altından kalkıyorlar acaba.

ChaoticEnigma

Denetmen
30 Ocak 2021
1,064
1,320
113

Böyle bir sayfaya da rastlamıştım daha önce. Bunlarda manevi sıkıntılar için hiçbir ücret talep etmediklerini söylüyor. Nasıl bi yöntem yapılıyorsa bir şey gorememistm.

O bir tarikatın sayfası. Tarikat yayılmaya çalıştığı için ücretsiz hizmet veriyor.

Sareban

Psikolog
21 May 2021
229
557
93

Biraz bakaym fikrimi söyleycm. Sag olasın çok güzel sayfalar gösteriyorsn incelemek hoşuma gidiyor. Cansın😘

**

Bu arada arkadaşımın 3 aylık bebegi biz ne zaman konşsak uyuyor. Sadece benle knştgnda uyuyormuş dün dedi. 😃

Şöyle arkadaşlar deli gibi konuşmadk hamilelik sürecinde. Belki iki kere knşmszdr. Sadece son iki hafta artırdık. Sonra dogum yaptı. Daha yüzyüze ilk defa bu hafta gördüm onları, bebişle bana geldiler. Yanımzda da hemen uyudu.
Neyse ondan sonra telefonda yine aynısı oldu 5-6 kere oldu bu. Annesi artık teyid edince bana söylemiş. Sadece benle knştgnda oluyormuş. Niye aceba böyle oluyor bu bebiş niye rahatlayıp uyuyor. ☺️ Bir deyin hele fikrinizi merak ettim.

• Love
  • Wow
Tepkiler: Syka ve Elysion

Sareban

Psikolog
21 May 2021
229
557
93
Ve tarikatlar genellikle finanse eden zengin üyeler barındırırlar.
Özellkle değil ama Allah önünü açarsa önünde duracak kimse bulunmaz.
Yani alacak yolun varsa her şey suhuletle oluverir, ruhun bile duymaz.
Mesela sana saygı duyulacaksa Allah saygı duydurtacak olayları yaşatır, o ortamlara seni sokar o insanlara saydırır da sevdirir de. Her şey öyle akışta ilerliyor ki kimse kendisindeki nimeti kendisinden bilmesin. Bakın benden demesi.

Biri sizi seviyorsa deyin ki ya Rabbi ben buna layık değilim ama sen beni buna layık gördnse vardır bir bildigin deyip o sevgiyi hakedecek hizmetler yapın.
Yaratıcınızı anın unutmayın.

Tam tersi durumlar varsa da ben bir hata etmişimdir ondan buna sabretmek zorundayımdır deyin. Zaten herkes hata eder. Ben bugün ceremesini çekerim öteki yarın ben görmezken çeker. Yani kimse kendini bir şey sanmasın. Demesin ki kalbim temiz filan... İsntagraö kalbim temizcilerle dolmşta...

Öyle ters yüz olur ki birden her şey... Nevriniz öyle bir ters dönerki. O yüzden havalanmamak lazım fazla..
☺️Ay ben seviliyorm, ay ben bunu hak ediyorum o onu hak ediyor çünkü kötülük yaptı haketti filan gibi şeylere sakın girmeyin. Hayat devam ediyorken yarınımız belli değilken fazla gaza gelmeyelim☺️☺️

• Like
  • Love
Tepkiler: Syka ve Elysion

Absoluta Virtute

Nekromant
5 Eyl 2020
964
1,802
93
Niye aceba böyle oluyor bu bebiş niye rahatlayıp uyuyor. ☺️ Bir deyin hele fikrinizi merak ettim.
Yeni doğan bebeklerde aşırı enerjilerin dengesizliği oluyor. Sen Ay vampiri olduğun için fazla enejisini çekiyorsun bebiş uyuyor. Makbul ölçüde annesiyle gorusursen bebeğe iyi gelirsin. Fazla gorusursen hastslansbilir.