Gevezelik

Sareban

Psikolog
21 May 2021
229
557
93
Başım ağrıyor kızlar okulda çocukların mezuniyeti vardı çokta güzel geçti ama fena nazara geldim. Dertsiz başıma dert aldım.
Okudumda gittm ama bilmiyorum neden böyle oldu. Normalde başım agrımaz benim. Eve grldim bahçede de komşular çardaktaydı oturmamla agrı başladı. Üç fatihayı elimi başıma koyup okudugumda ağrı azaldı az evvel fsrkettim sonra baktım yine başlıyor. Anladım ki nazar.

İşte böyleyim milletn aurasını bildiğin temizliyorm. Böyle de yaşanmaz ki. Napıcam böyle bilmiyorum. Allah tan öğrencileirm melek.

• Wow
Tepkiler: Syka ve Elysion

İbisu

Mistik
6 Tem 2020
171
344
63
@Elysion Hatırlıyor musun vampir sunucusuna girmiştik bir ara ben çıkmıştım. Oraya çağırdıkları kişiden de biraz şüphelenmiştim o reptil olabilir bence. Soydan gelen yahudilik miydi kabala mıydı öyle bir şey demişti tam hatırlamıyorum. Bir de alma arzusundan bahsetmişti. ( bilmeyenler için o kişi büyücüydü bu arada)

Elysion

Şaman
3 Nis 2020
1,662
3,774
113
@Elysion Hatırlıyor musun vampir sunucusuna girmiştik bir ara ben çıkmıştım. Oraya çağırdıkları kişiden de biraz şüphelenmiştim o reptil olabilir bence. Soydan gelen yahudilik miydi kabala mıydı öyle bir şey demişti tam hatırlamıyorum. Bir de alma arzusundan bahsetmişti. ( bilmeyenler için o kişi büyücüydü bu arada)
Yönetici olan mı :D iyi kurtarmışım bendeki reptil bana yetiyordu zaten :) demiştim ona beni sunucudan çıkarmasını bilmiyordum çünkü nasıl çıkarım, kendin çık demişti.

İbisu

Mistik
6 Tem 2020
171
344
63
Yönetici olan mı :D iyi kurtarmışım bendeki reptil bana yetiyordu zaten :) demiştim ona beni sunucudan çıkarmasını bilmiyordum çünkü nasıl çıkarım, kendin çık demişti.
Beni de kendim çıkmasını biliyorum diyeceğim halde atmıştı beni yönetici ( o değildi). Yönetici değildi bence sonradan katıldı sonradan olduysa bilmiyorum.

• Like
Tepkiler: Elysion

Yekta

Filozof
22 Nis 2020
965
2,333
93
İzmir
İstanbul Boğazında demirleyen İngiliz savaş gemisi Shaman yani Türkçesiyle Şaman'ın zamanlaması ilginç değil mi? Önce Kanal İstanbul mevzuusu, sonra bir anda ortaya çıkan müsilaj problemi ve şimdi de bu. Bu arada radyolarda ve tvlerde son zamanlarda "Büyük İstanbul Depremi"ne dair çok haber yapılmaya başlandı. İlgi çekecek derecede. Yakında gerçekleşecek olaylar her neyse bizim lehimize olmayacağı kesin. İstanbul'da yaşayan dostlar dikkatli olsun. Kendinizi elektromanyetik frekanslardan korumak için mümkünse uyurken cep telefonunu bulunduğunuz odada bulundurmayın. Ham bakır bileklik de takarsanız faydası olacaktır.

Yekta

Filozof
22 Nis 2020
965
2,333
93
İzmir
Uzaydan baglanamiyorlar mı bu antene?
Bilemiyorum. Sadece bu geminin iyi amaçlar taşımadığından eminim. Geminin HAARP için kullanılacak olma ihtimali de var. Tam üzerinde bulunan bulutlar sinyallerden etkilenip şekil değiştirmiş zaten. Her şey bir kenara, isminin Shaman (Şaman) olması çok ilginç. Ne tür bir misyon yüklendiğinin ipucu gibi.

Absoluta Virtute

Nekromant
5 Eyl 2020
964
1,802
93
Bilemiyorum. Sadece bu geminin iyi amaçlar taşımadığından eminim. Geminin HAARP için kullanılacak olma ihtimali de var. Tam üzerinde bulunan bulutlar sinyallerden etkilenip şekil değiştirmiş zaten. Her şey bir kenara, isminin Shaman (Şaman) olması çok ilginç. Ne tür bir misyon yüklendiğinin ipucu gibi.
Orası öyle.;)

• Like
Tepkiler: Yekta

Yekta

Filozof
22 Nis 2020
965
2,333
93
İzmir
Ege Denizinde de deniz salyası görülmüş.
Bu korkunç! Resmen denizlerimize bir saldırı var gibi hissediyorum. Ege'nin pek çok noktasındaki koyları, sahilleri gördüm. Cam gibi tertemiz bir deniz Ege Denizi. Bundan 15 -20 yıl önce pek sevgili belediyenin umursamazlığı sebebiyle İzmir Körfezine oluk oluk lağım suları akarken, o leş kokulu denizde bile yoktu deniz salyası. Şu an örneğin İzmir Aliağa taraflarındaki deniz İzmir'in sanayi atıklarıyla ve ticaret gemilerinden atılan atıklarla en çok kirletilen yeridir. Birçok uluslarası ticaret gemisi tuvaletlerini bu bölgeye salar, o derece bir kirlilik söz konusu. Ama orada bile denize girilen sahiller vardı. Bir kez bile deniz salyası görmedim. Neden yıllarca ortaya çıkmadı da şimdi hortladı bu deniz salyası? Ne tesadüf... Tam kapanmalar oldu, denizler, yollar ıssızlaştı. Ortalık tenha iken ne bilelim denizde bir şeyler yapmadıklarını? Sanki bizleri maskelerle boğdukları gibi denizdeki canlıları da bu salya ile boğacaklar... Gelecek adına çok endişeliyim. Dünya her geçen gün daha kötüye gidiyor.

• Like
Tepkiler: Elysion ve Syka

Yekta

Filozof
22 Nis 2020
965
2,333
93
İzmir
Tüm denizi salya ile kaplatıp karaya dönüştürecekler. Sonra oralara bina dikecekler. :cool:
Ellerinden gelse tüm denizleri doldurup bina dikerler ama... Yapılmamış şey değil. Tüm ülkede doldurma alanlar var sahil şeritlerinde. İzmir'de de epey fazla. Zaten sel vs. olduğunda deniz bir anda yükseliveriyor bu doldurma alanlara. "Doğa kendinden alınanı bir gün geri alır" diyorlar ya, doğru.

Dennis

Başkahin
26 Nis 2020
2,780
6,298
113
Hollywood ta majik bir projedir.

Holly, kutsal sihirli demek. Wood, tahta sopa değnek.

Yani sihirli asa, kutsal değnek gibi bir anlama geliyor.

Amerika, Hollywood projesi dolayısı ile tüm dünyaya servis ettiği yapımlarla kitleleri amerikan rüyasına celbetmeseydi, tüm dünya üzerindeki hegomonyasını halk tabanında pekiștiremezdi.

Maji demek, algı altından sana fikir enjekte etmek ve kendi kararlarını da o temeldeki gizli fikir dolayısı ile vermen için seni serbest bırakmak demektir. Aslında serbest falan değilsin. Yönetiliyorsun.

Bunu yapmanın çok değişik yolları var. En Manueli cin yollamak. Cin sana sürekli kök inanç kodları fısıldar ve bu bu fısıltılar sende belli hisleri uyandıracak kadar yüzeye çıkar bilincinde. Böylece de sevgilinden tiksinirsin, felancayla aran bozulur, belli kişilere karşı yıldızın hep düşük seyreder mesela... Cinlerle yaptirilamayacak hiçbir şey yok. Ha korunursun o ayrı. Ama cinlerin beynine yazamayacağı hiçbir fikir yok eğer açık bırakırsan.

Cinlerle böyle. Ama bir de bilinç altı denen bir farkındalık tabakası kesvedildi geçen yüzyılda. Asıl maji o yüzden subliminal majidir. Filmlerle, şarkılarla, dizilerle, sessizlik gibi görünen frekans yayınları ile yapılan tekno-majilerle taban algılarımız şekillendirililebiliyor.

Maji demek, majik etki altında olabileceğinden dahi asla şüphelenmemek demektir. Çünkü özgür irade hissine dokunmadan yapılan algı oyununa denir maji.

Dennis

Başkahin
26 Nis 2020
2,780
6,298
113
Büyü(maji) : bilincin önünden elini kolunu sallaya sallaya geçip, alt benliğe sızarak bilinçaltını bilince karşı kışkırtma sanatıdır.

Bilinç ve bilinç altı savaşını herzaman bilinçaltı kazanır. Bunu bu ilmi kavrama mottosu olarak iyi anlayın.

Dünyadaki ülkeler insanlar, siyasi iktidarlar ise temsil ettikleri bilinçler gibi düşünülebilir. Halk ise bilinç altıdır :

Bilinci geçip bilinç altına inmek için dünyaya nasıl büyü yapardınız? Tabi ki siyasilerin ișine gelmeyecek ama halk tabanını etkileyecek yoldan. O da Hollywood ile yapıldı. Siyasilere ve ülke iktidarlarına göstere göstere belli coğrafyalar kötü tanıtıldı. Yalan haberler ile algisal blok pekistirildi. Suni çatışmalar organize edilerek ülkeler yangın yeri gibi algılatıldı.

Perl harbor, er rayni kurtarmak VS gibi filmlerde Amerika mazlum kabuk edildi, japonlar ise çirkin yüzlü saldırgan mahluklar olarak aklımıza kazındı. Amerika en sonunda atom bombasını atarken o sahnede hepimiz oh çektik. Gebersinler dedik.

Anlayamadık. Amerika hayranlığımız Malesef bize öğretildi. Amerikadan yaşamak için mahallenize gelen birine hadi sıkıyorsa üstün gözle bakmayın. Yapamazsınız. Çünkü o rüyalar ülkesi mensubu. Algı kondu ortaya 100 yıl önce.

Syka

Denetmen
5 Nis 2020
1,717
4,168
113
Daha önce Ömer Rukye adlı bi youtube kanalından bahsetmiştim size arkadaşlar. Hesabından tüm içerikleri kaldırmış olduğunu ve bu durumu merak ettiğimi paylaşmıştım. Acaba metafizik bir saldırıya mı uğradı yahut paylaştığı videolardan dolayı şikayet mi aldı ya da bıraktı mı vs vs. diye merak ediyordum. Az önce sitesini bulmaya çalıştım onu da kapatmış olduğunu farkettim.

Ama buldum. Yeni açılmış bi insta hesabıyla karşılaştım. Ve tam da tahmin ettiğim gibi adam Rukyeyi bıraktığını yazmış profiline, bir de neden bıraktığına dair gönderme yapmış:

"AT IZI IT IZINE KARISTIGINDAN DOLAYI ARTIK RUKYE YAPILMAMAKTADIR"

• Wow
  • Haha
Tepkiler: Sareban ve Elysion

Syka

Denetmen
5 Nis 2020
1,717
4,168
113

Düşmüş melekler, Tanrı'nın lütfundan düşen ve cennetten kovularak cezalandırılan meleklerdir ve Şeytan olurlar.

Enoch kitabının üç versiyonu, düşmüş melekleri Gözcülerle, kadınlarla birlikte yaşamak ve insanlığı yozlaştırmak için cennetten inen ve Tanrı tarafından şiddetli bir şekilde cezalandırılan 200 melekle ilişkilendirir. 2 Hanok, düşmüş meleklerin dört derecesinden söz eder:

1. Satanail, düşmüş olanın prensi. Satanail bir zamanlar Tanrı'dan daha büyük olabileceğini düşünen yüksek bir melekti ve bu nedenle yaratılışın ikinci gününde cennetten kovuldu. Beşinci cennette hapsedildi.

2. Beşinci cennete hapsedilmiş olan Gözcüler, kederli ve sessizdir.

3. Mürted melekler, kendisine tuzak kuran ve Allah'ın emirlerinden yüz çeviren Şeytan'ın takipçileri. Onlar, “dünyanın karanlığından daha büyük bir karanlık” olan ikinci gökte hapsedildiler. Orada “ölçüsüz yargıyı” bekleyerek nöbet tutuyorlar. Düşmüş melekler görünüşte karanlıktır ve durmadan ağlarlar. Enoch'tan onlar için dua etmesini isterler.

4. Melekler -muhtemelen Gözcülerden bazıları- "yerin altında" hapsedilmeye mahkûm edilmiştir.

Hıristiyanlıkta, Lucifer, İşaya'da kısaca “Sabahın Oğlu” veya “Sabah Yıldızı” olarak bahsedilen cennetten atılan kibirli, gururlu melektir. Göksel ordunun üçte biri onunla birlikte düştü - bilgiye göre 133.306,668 melek. Dokuz gün düştüler. İlahiyatçılar, meleklerin dokuz seviyesinden her birinin bir kısmının düştüğünü öne sürdüler; Bazıları, düşenlerin onuncu bir düzen oluşturduğunu söyledi. Düşmüş melekler, insanların ruhlarını mahvetmeye çalışan İblisler haline gelirler ve bu görüş, etkili ilahiyatçı St. Thomas Aquinas tarafından pekiştirilir. Lucifer daha sonra Şeytan ile özdeşleşti.

Kaynak:

Demons and Demonology Ansiklopedisi – Yazan Rosemary Ellen Guiley

• Like
Tepkiler: Elysion