Gevezelik

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,419
5,789
113
Plasebo etkisini, gözlemci yasasının devreye girmesi mi etkisiz kılıyor?

İki yasa; biri (plasebo) mucizeler gercekleștiriyor, öbürü (gözlemci yasası) seni anda tutuyor. Üst bilinç üzerinden alt bilincini tekamül ettiriyorsun.

Ama plasebo gizli çalışıyor. Gözlemci yasasını plasebo etkisinin üstünde denemeye kalkarsan iki yasanın nimeti birbirini kırıyor ve ikisinden de verim alamıyorsun.

Belli halleri ve yüksek kuvvetleri taşıyabilmek için nefsin self gücüne ihtiyacın olduğu ortaya çıkıyor bu noktada.

Nefsi o yüzden öldürme, besle ama hizmet ettir derler eskiler. Çünkü ondan kendi gelişim piramidinin tabanını yapman gerekiyor bu noktada.

Hayatta tüm başarılı insanların egolarının ne kadar güçlü olduğunu görüyoruz. Ama tek farkla, onu dönüştürmeyi öğreniyorlar. Yoksa tipik kendini beğenmişlikten bahsetmiyorum. Nefsinin gücü aslında motor gücünün kapasitesini de veriyor.

ChaoticEnigma

Büyücü
30 Ocak 2021
484
402
63
Yaşlanan insanlar görmeseydik, yașlanmayabilir miydik?
Canlıların biyolojik saatleri var, DNA'larında var o bilgi. Yani yaşlanan insanlar görmeseydik te yaşlanırdık.
Ama güzel bir soru. Çünkü insanlar, çevresinde gördükleri/maruz kaldıkları, diğer insanları taklit etme eğilimindedirler.

Acaba yaşlanmakta bilinçaltının diğer insanları taklidinin bir sonucu mu?
Sorusunu güzel ve şöyle söylenebilir; Direkt olarak değil, yani yaşlanmanın sebebi bu değil.
Ancak diğer insanlarda bu süreci etkiler, yani dolaylı yoldan evet.
Süreci hızlandırabilir veya Yavaşlatabilirler.

Çok fazla yaşlı insanın olduğu bir yerde kişinin daha hızlı yaşlanması tuhaf değil, çünkü bilinçaltı yaşlılığın normal/doğru olduğunu düşünür. Tam tersi koşullarda ise tam tersi olacaktır.

Ancak canlının bir biyolojik saati vardır, ve dolaylı etkiler direkt etkiyi bozamazlar.
Canlının biyolojik saati ile oynanarak ölümsüzlük, uzun yaşam, kısa yaşam gibi ayarlamalar yapılabilir.

• Like
Tepkiler: Syka ve Dennis

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,419
5,789
113
Şekeri hap zannedip yutan kişilerin plasebo etkisi ile iyileşmesi gibi, aşıyı zehir zannedip, mecburi aşı olan kişilerin kısmi felç geçirme kodlarının aktif olması aynı şey.

Korku kontrol edilemeyen bir salınım haline gelirse korkuyu kim uyguluyor ise seni dilediği gibi o yönetiyor.

Teknolojide yeteri kadar iyi olmak, büyü etkisi yaratır. Teknomajik operasyon ile zaten beyin kodlarımız kendimize karşı kıșkırtılıyor.

• Like
Tepkiler: Elysion

Syka

Moderator
5 Nis 2020
1,587
4,430
113
Rüyamda bir kuş yakalamıştım. Sarı renkte kanarya kuşuydu. Ama kanadının biri kopuktu. Nasıl tedavi etmeliyim diye düşünüyordum, bir şeyler yapmaya çalışıyordum, evime almıştım. Bi de kuş benim ona şefkatimi anlamıştı bıraktığım zamanda bana doğru gelip elime geri konuyordu ilgiyle. Bu rüyanın anlamı nedir sizce

• Like
Tepkiler: Elysion

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,419
5,789
113
Teknolojide yeteri kadar iyi olmak, büyü etkisi yaratır. Teknomajik operasyon ile zaten beyin kodlarımız kendimize karşı kıșkırtılıyor
Mesela bunun deneyi var :

Bir antilobu sürüsünden alıkoyup onu belli frekanslar ile terbiye ediyorlar. Yani algilayabilecegi belli frekanslara maruz kalınca aslan geldi zannediyor ve korku ile hayatta kalma moduna geçiyor. Yemeden içmeden kesiliyor.

Sonra o antilobu sürüsüne geri teslim ediyorlar ve uzaktan belli frekanslar ile korkularını aktif ediyorlar. Antilop korkar korkmaz tüyleri diken diken oluyor ve en yakın antilopları da korkutuyor. Onlar da diğerlerini.

Bir süre otlayamıyorlar. Bütün sürü kitleniyor. Sonra korku kendiliğinden geçiyor. Tam rahatlık başladı derken yeniden tüm sürüyü tek frekans ile kitleyebiliyorlar.

Bir antilobu piyon olarak kullanarak bütün sürüyü huzursuz etmenin tek tuş ile yapılabileceği ortaya çıkıyor.

Șimdi o antilobun suçu yok. Hissettiği korku gerçek bir korku. Ama karşılığı yok. Yani aslan gelmedi.

O halde içimizden bazı kişiler bilerek veya bilmeyerek belli frekansların etkisi ile hareket ediyor ve kollektif bilince zarar veriyor olabilir. Çünkü dünyada bunu yapmanın en eski yolu belli kişileri etki altına alarak onları piyon olarak kullanmaktır. O kişiler bunu bilmezler bile antilop gibi doğal akışında zannederler kendilerini.

Gelişmiş teknoloji büyü etkisi yapar. İnsanlara büyü yapmanın bir yolu da geliștiripmiș gizli teknolojidir o yüzden.

• Sad
  • Like
Tepkiler: Elysion ve Syka

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,419
5,789
113
Rüyamda bir kuş yakalamıştım. Sarı renkte kanarya kuşuydu. Ama kanadının biri kopuktu. Nasıl tedavi etmeliyim diye düşünüyordum, bir şeyler yapmaya çalışıyordum, evime almıştım. Bi de kuş benim ona şefkatimi anlamıştı bıraktığım zamanda bana doğru gelip elime geri konuyordu ilgiyle. Bu rüyanın anlamı nedir sizce
Bu rüyanın anlamı olmayacak bir şeyi zorluyor olabilirsin.

• Wow
Tepkiler: Elysion ve Syka

ChaoticEnigma

Büyücü
30 Ocak 2021
484
402
63
Dikkat çekici olsun diye paylaşın yoksa... yazması bana inandırıcılığını yitirtiyor ve korku dolu yazılar diyelim ki aşı olmak zorunda kaldık aşı olanların başına şu gelmiş bu gelmiş diye okuyunca bu bize daha zararlı olmaz mı?
Ölüm tehlikesine karşı uyarılman zararlı (!) Ölüm tehlikesine koşmalısın (!) Mı?

ChaoticEnigma

Büyücü
30 Ocak 2021
484
402
63
Bir evcil hayvana sahip olmak istiyorsun , ona bakmak, onunla ilgilenmek istiyorsun.
Bilinçaltının tercihi sarı renkte kanarya kuşuymuş, böyle bir kuş alabilirsin veya istersen başka bir evcil hayvanda alabilirsin.
Onun sevmek istiyorsun ve onunda seni sevmesini istiyorsun.

Rüya oldukça açık ve senin tarafından da yorumlanabilir.
Sadece bilinçaltının sana ne demek istediğini anlaman gerekiyor ve sende bunu yapabilirsin.
Anlamadığın noktalar olursa yardım alabilirsin tabii.
Demek istediğim rüyaları bilinçaltının farkında olarak sende yorumlayabilirsin.

Ek olarak;
Ben yakın zamanda evcil hayvanlara sahip oldum, ister istemez.
Onlar hakkında rüyalar görmeye başladım, kabuslar.
Onlara bir şey olmasına korkar hale geldim.

• Like
Tepkiler: Syka

Syka

Moderator
5 Nis 2020
1,587
4,430
113
Bir evcil hayvana sahip olmak istiyorsun
Evcil hayvanım var aslında; 2 tane muhabbet kuşum 🐣🐣 ❤

rüyaları bilinçaltının farkında olarak sende yorumlayabilirsin.
Bazılarını yorumlayabiliyorum ama bunu anlayamadım sormak istedim. Hiç gördüğüm rüyaları sormam normalde.

Misal rüyamda ne zaman pasta görsem işimle ilgili değişiklikler oluyor. Pastayı sevmeyerek yediğimde olumsuz, isteyerek yediğimi gördüğümde olumlu değişiklik olarak çıkıyor.

Bilinçaltına gelicek olursam daha önce yaralı bi kuş tedavi etmiştim o zaman ona benzer de görmüş olabilirim. Çünkü o kuşun bende biraktigi etki farklıydı, ona baktıkça ölüm, toprak, fânilik gibi yoğun hisler içime akıyordu. Zordu benim için..

• Like
Tepkiler: ChaoticEnigma

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,419
5,789
113
Bilinçaltına gelicek olursam daha önce yaralı bi kuş tedavi etmiştim o zaman ona benzer de görmüş olabilirim.
İşte tam da bu. Bilinç altı, yaralı bir kușu tedavi ettiğin dönemde hangi kadersel değişimi de beraber yaşamış olmalı ki, kuş tedavi etmeyi bir ön alamet olarak kodlanmış olsun?

Bunu çözersen rüyanı da çözersin.

• Like

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,419
5,789
113
Misal rüyamda ne zaman pasta görsem işimle ilgili değişiklikler oluyor. Pastayı sevmeyerek yediğimde olumsuz, isteyerek yediğimi gördüğümde olumlu değişiklik olarak çıkıyor.
Harika bir tespit. Tebrikler. Herkesin kendi rüya sözlüğü kendini bağlar.

Mesela
Afiyetle pastasını yerken kız arkadaşından aniden ayrılık mesajı alan biri için, ileri dönemde de rüyasında pasta yediğini görmek ayrılık alameti veya "haline çeki düzen ver yoksa ilişkin sallanıyor" alameti olur. (tabi haberci rüya ise)

O halde kimse kimsenin rüyasını yorumlamak için acele etmemeli. Çünkü kendi zihin haritasına göre yorum getirir ve yanıltıcı etki yapar.

Mesela ben yukarıda sallama bir yorum yaptım kasten 😛 ve bunu duyan kişi ihtiyaç hissettiği için beyni büyük ihtimalle olmadık hesapları yapmak için sartlandi. Özellikle negatif yorumlar, rüyasının etkisi altında olan kişi için yaşamı tehdit edecek kadar acil olduğu için büyülenme etkisi yapabilir.

Gerçi Syka nin yıldızı yüksek ona bisey olmaz 😁 ben genel yazdım

Son düzenleme:
  • Haha

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,419
5,789
113
Bilinçaltına gelicek olursam daha önce yaralı bi kuş tedavi etmiştim o zaman ona benzer de görmüş olabilirim. Çünkü o kuşun bende biraktigi etki farklıydı, ona baktıkça ölüm, toprak, fânilik gibi yoğun hisler içime akıyordu. Zordu benim için..
O halde kuș tedavi ettiğin dönemde duygu ve zihin haritan en çok ne ile meșgul ise, en çok hangi fikrin veya olayın etkisi altında ise, rüyanda gördüğün bu sarı kuș ta ona benzer olayların arifesinde olduğunu gösteriyor olabilir.

O da tekamül etmen ve yüksek kozmik bilince ve ilimlere ulașman için kaderinin bir bahanesi olabilir. Çünkü ölüm, toprak, fanilik hisleri Kuran'a göre yüksek benlik gücü gerektiren tefekkurlerdir. Daha keskin görüş gücü anca ölüm ile barışınca gelir. Çünkü üzerinden bilmediğin ama hayat enerjini olumsuz etkileyen yükler bir anda kalkar. Ferahlarsın.

Son düzenleme:
  • Like

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,419
5,789
113
Evet Antalyaya geldim ve ilk yaptığım işlerden biri tutuklanan medyum hocamın haberlerini soruşturmak oldu. Hala içeride kendisi.

Meğerse birkaç kadın hastası ile gönül ilişkisi varmış, zaten ailesi de vardı adamın. Sonra metreslerinden birisi duruma tahammül edemeyip suç duyurusunda bulunmakla tehdit ediyor. Bizimki de sana onu yaptırtmazlar diyor. Ama suç duyurusunda bulunuyor kadın. Derken öbür kadınlar da ifade verilmeye çağrılıyorlar ve ortaya çıkıyor ki birkaç metresi varmıș karısının yanında. Karısı şok oluyor tabi. Yani adamın keyifle yürüttüğü sistem tamamen çöktü şu an. Kadınlar mağdur olduklarını çünkü zihinlerinin bağlandığını söylüyorlar.

Doktorlar bile mevkisini ve bilgisini kötüye kullanmamak için hipokrat yemini ediyorlar iken, Kuran ile rukye tedavisi yapan hocaların bu nefsani arzularının durumuna şaşırıp kalıyorum bazen.

Kendi cinleri ile benimkileri öldürdü ve ben bir nefes aldım. Belli bir ücret karşılığı bana yardım etti. Ben de o da iyi bir alışveriş yapmış olduk. Ama adam perişan.

Belki şahitlik yapmam için karakola cagirilicam. Belki ağzımdan çıkacak ifadeler kilit rol oynayacak. Çünkü aklanmak için de hocadan fayda gördüğünü yönünde şahitlik yapacak kişileri telefonla arıyormuș avukatı.

Evet karakoldan aranırsam hoca ile olan deneyimimi anlaticam olduğu gibi.

O başka bu başka. 🤔

Son düzenleme:
  • Wow
Tepkiler: Starss ve Syka

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,419
5,789
113
Sanırım adamın yardımcı cinlerini yöneten ve kendini gizleyen bir ifrit, adama daha en baştan tuzak kurdu. Küçük vakalarda cinler hizmetçilik yaptı ve adam para ve itibar kazanmaya başladı belki ama adam kademe kademe azgınlığın içine sürüklendiğini göremedi. Süreç, bunu farkedemeyeceği kadar yavaș dönüşüyordu belki.

Zaten marifetli ifritlerin marifeti burda saklı, seni 10 yılda da saptırır onlar. Ama basit cinler bir anda senle uğraşırlar. Sen onları hissedersen bir anda okuma yaparsın. Ama ifritler once izlerler, sonra seni okurlar. Anlayamazsın. Kendilerini sana hissettiremezler onlar. Ancak kalbi ilimlerin ile şüphelenirsin onların yanında bulunduğundan ve tedbirini ona göre alırsın. Kalp gözün kapalı ise izin vadede kendini koruyamazsın kolay kolay. Belli yasakları çiğnerken sakınca görmezsin o yüzden.

Zaten belli haramları (vicdan körelticilere haram denir) işleyen kişi artık tüm güvenini şeytanının kendisinden alacak hale geliyor. Şeytanın ise en sevdiği şey vicdanın tamamen körelene kadar sana yardım etmek. İşlerini kolaylaștırmak. İçinde bir güç hissi oluşturmak. Şeytan tüyün olduğuna ve alt edilemeyeceğine seni inandırmak. Sonra da seni içinden çıkılmaz durumlara atarak eğlenmek 👀 çünkü sen alt benliğinde yaradan ile yollarını çoktan ayırdığını anlamıyorsun bile sürecin sarhoşluğunu yaşarken.

Son düzenleme:
  • Like
Adblok Algılandı

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır Teşekkürler