Gevezelik

Yekta

Büyücü
22 Nis 2020
802
2,305
93
İzmir
Var var bi sıkıntı ama bizlik değil

Çünkü o evleniyoOoOOORRR 🎉👻

(yani bence.)
Bence öyle bir durum yok, yani bildiğim kadarıyla. Bir kolejde işe başladığını biliyorum. Çok yoğun bir döneme girecek, belki de forum için yeterli vakti ayıramayacağını ya da burada fazla oyalanacağını düşünmüş olabilir. Umarım işlerini halledip geri döner. Hakkında en hayırlısı olsun diyelim...

Syka

Büyücü
5 Nis 2020
1,566
4,384
113
Yani evlenip mi dönecek :love:
Yanisi evlilik sıkıntı diyorum.

Ayvayı yicek diyorum 😝

...
Bu şekilde tahminde bulunma sebebim; biriyle evlilik durumu olabileceğini ve forumdan ayrılabileceğini yazmıştı en azından eskisi gibi giremem diyordu. Forum büyü forumu bi bakıma nasıl bahsedebilirim sizden gibi konusmalar dönmüştü. O sıralar starda vardı hani.

Son yorumlarda da yeni gelişmeler olduğuna dair üstü kapalı değindi.

Tabi kendisi hakkında herşeyin en güzeli ve hayırlısı olur inşallah.

Elysion

Büyücü
3 Nis 2020
1,524
4,506
113

Ayvayı yicek diyorum 😝

...
Bu şekilde tahminde bulunma sebebim; biriyle evlilik durumu olabileceğini ve forumdan ayrılabileceğini yazmıştı en azından eskisi gibi giremem diyordu. Forum büyü forumu bi bakıma nasıl bahsedebilirim sizden gibi konusmalar dönmüştü. O sıralar starda vardı hani.

Nası yani bize sormadan mı evlenecek belki biz münasip görmeyiz :sick:

Yekta

Büyücü
22 Nis 2020
802
2,305
93
İzmir

Ayvayı yicek diyorum 😝

...

Böyle bir ihtimal de mevcut tabii. Neden olmasın. 😊 Eşine/eş adayına buraya üye olduğunu söylese sıkıntı yaşar mıydı? Saklasa problem olur muydu? Aslında gayet nezih bir forumuz ama.. Karşı tarafın zihniyeti çok önemli evliliklerde. Zor işler bunlar zor...

dunyali

Yeni Üye
27 Ocak 2021
26
64
13
Bende shaman diye genç bir kızın kanalına bakmıştım shaman....Adını şuan tam hatırlamıyorum. ..
İmgesel olarak kötü enerjisi olan insanlardan kendini nasıl izole ettiğini anlatmıştı....Çok çok yeni olduğum yapamadım...Aslında imgesel olarak denedim ve oldu ama eksik olan şey....O kişi yanımdaysa o an bu yöntem stresten ötürü aklıma gelmiyor....Bunu yenebilirsem beynimi koşullandırabildiğim sürece işe yarayacağına inanıyorum

dunyali

Yeni Üye
27 Ocak 2021
26
64
13
Mabetten Crepusculo nickli üyeyi buraya davet ettiniz mi acaba ?
Buradada acaba nicki mi değişik ...Anlamak için soruyorum. ..Dediğim gibi tarot bakacaktı ama girmiyor siteye sanırım...Yada mabet ona gönderdiğim mesajı silmişte olabilir. ...yasak olduğu için bilemiyorum :(

• Like
Tepkiler: Elysion

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,151
5,314
113
Meditasyon ve olumalama konusunda marifet makamına ulaşmak için ben en doğru ve şaşmaz yöntemi yine Kuran' da görüyorum :

Sana yakin gelinceye kadar rabbine ibadet et (ayet)

Sana yakin gelinceye kadar diyor. Demek kişiden kişiye değişen bir durum. Kimisi doğuştan meyillidir kimisi önce karmasını dengeleyip kilitlerini (putlarını) açmak zorundadır dönüşüm başlatmak için.

İnanmak yetmiyor. Bilmek te yetmiyor. Hissetmek ise ara ara kendini belli etse de insan boşlukları yine kendi çabası ile doldurmadı mı, zamanla hakikati hissedișleri de azalıyor. Azalınca da oralı olamıyor kendini zorlasa da. Tanrı manrı yok, maneviyat eneyiliktir diyor. Enerji işleri psikolojik olarak kendini kandırmadır diyor. Ama bunu derkenki algısı kendi gerçeği haline geldiği için buna ikna da oluyor içten içe. Yani baședilmez bir beyin haritası yaratıyor kendine.

Duaların kabul olması, hayatta köklü değişimlerin olması ve istenilen doğrultuda kısmetin açılması dip kodları değiştirmekle olur. Dip kodlar geniş döngülerdir.

İnsan öyle bir varlık ki geniş döngülerini (yani uzun vadeli hakedișlerini) pratikte umursamaz. Hatta bilir, kabul de eder ama umursamaz. Sigara içmenin zararlarını bilir, ama içer. Ölümlü olduğunu bilir ama ölümsüz gibi yaşar. Örnekler çoğaltılabilir. Yani insanın dar ve geniș döngüleri vardır. Bunlar konsantrasyonunu o an için geçici olarak etkiler. Eğer insan uzun vadedeki amacını umursamamaya devam ederse dar alandaki motivasyonlara olan eğilimini arttırır. Çeşitli muptelaliklar ile son bulur bu durum ve ufkunu artık kaybeder.

Uzun lafın kısası, marifet ve dönüşüm makamına çıkabilmek için gereken ibadetler veya ritueller öncelikle hem o an için (anda tutması için) hem de uzun vadeli kader planı için uyumlu ve bağlayıcı türden olmalıdır. İkinci önemli husus ise süreklilik.

Sana yakın gelene kadar ibadet et diyor Allah.
Demek ki istikrar işin olmazsa olmazı. Bu budistler için de böyle, olumlamalar için de, hatta ateistler için de. "Ataistler için din" adlı kitapta istikrar sahibi düşünce biçiminin herzaman kazandığı yazıyor. Adamlar imanı o şekilde ele almışlar.

Bilinç altı bazen uzun yoldan bazen kısa yoldan sana kilitlerini kırma hakkı verir çünkü. Kısa yoldan olursa vaktin gelmiş demektir. Belki de uzun bir süre geçti ama anlamadın. Ya da uzun yoldan çok fazla kilit altında isen de bilinç altının mermer kadar sert olduğunu bileceksin. Damlaya damlaya deleceksin onun duvarını. Yani istikrarlı tekrarlar ile devam ettiğin bir şey artık bilinç altın için dayanılmaz bir ahenk olur.

Kolay yoldan dua kabul olmaz. Çünkü talep etmedeki gücün ve çekim açlığın önemli burada. Tek duada, istediğin şey kabul olursa ya kader planında başkasının da o duadan acil nasibi vardır, ya da başkasının o duaya engeli vardır ki ona ulaşma blokajı olan kişi o konumdan men edileceği için ikinci olasılık olarak sen kendini orada bulursun. Bu kötü değil. Senin nasibin sonuçta. Ama işler kötüye gitmeye başladığında aynı dua ise yaramayabilir. Dediğim gibi duada talebin çekim gücü ortaya çıkmalı. Temenni olarak dua etmek iyi niyet göstergesidir. Ama duanın kabul olma şartı değildir.

O halde dualarda bütünün hayrını gutmek te gerek. Aksi halde ego duanın gücünden nemalanır. Ego ise zaten kontrol altında tutulması için evren tarafından dikkate alınmayacağı için talebi ertelenir. Ta ki sen istediğin şeyi olgunlukla istediğini anlayana kadar.

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Büyücü
5 Eyl 2020
661
1,417
93
Bende shaman diye genç bir kızın kanalına bakmıştım shaman....Adını şuan tam hatırlamıyorum. ..
İmgesel olarak kötü enerjisi olan insanlardan kendini nasıl izole ettiğini anlatmıştı....Çok çok yeni olduğum yapamadım...Aslında imgesel olarak denedim ve oldu ama eksik olan şey....O kişi yanımdaysa o an bu yöntem stresten ötürü aklıma gelmiyor....Bunu yenebilirsem beynimi koşullandırabildiğim sürece işe yarayacağına inanıyorum
Mutlaka yarayacak. Ben bu farkındalık işine başladığımda, bana herkes "sen tohaflaştın" derdi. Çünkü alışık olduğum tepkiyi vermek üzereyken, brden duraklayip ne yapacağımı şaşırırdım. Bı donup bakıyordum.😧 ne yapacağımı karar vermeye çalışıyordum. Eski programlar kolay kolay silinmiyor. Ama buna değer. 👍

• Like
Tepkiler: Elysion ve Starss
Adblok Algılandı

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır Teşekkürler