Gevezelik

Syka

Büyücü
5 Nis 2020
1,565
4,381
113
Arkadaşlar yeni bir dönem yeni bir açılım benim içim demiştim. Üzülerek aranızdan ayrılıyorum. Hakkınızı helal edin. Her birinizin yeri bende ayrı. İyi günde kötü günde neredeyse üç seneyi devirdik, nice anılarımız oldu unutmam mümkün değil. Bana çok şey öğrettiniz. 🥀
Hepinizi Allah a emanet ediyorum, kendinize çok çok iyi bakın.
@Witch size de çok teşekkür ediyorum. 🙏Hesabımı silerseniz sevinirim çünkü silinmediğinde e-posta gelmeye devam ediyor.

☘
Hakkında herşeyin hayırlısı olsun 🌿

dunyali

Yeni Üye
27 Ocak 2021
25
62
13
Ben anlamıyorum bir internet sitesine giriş yapmamak radikal alınan kararların neresindedir ve bizi kararlarımızı ne kadar etkileyebilir?
Gidince düzeliyor mu?
platformla ilgili Ciddi bir sorun yaşanmadıysa neden bu gidiş???

Tabiki saygı duyuyoruz ama sorguluyoruz da neden bu gidiş diye....

Dennis

Büyücü
26 Nis 2020
2,147
5,311
113
İç işlerini yönetemeyen gider ki. Bu heryerde, herkes için geçerli, kimin nerede takılı kaldığını biz bilemeyiz, hangi sebep daha önemli işlerin önünü kesiyor bunu çoğu zaman kişinin kendi de bilmez. Mesela forum ve üyelik işleri çoğu zaman çekirdek çitlemek gibidir. Vaktinizden de alır, zihninizi haddinden fazla meşgul de edebilir. Japon çekirdeği etkisi yapar. Sırf var diye eliniz gider.

İşin sırrı ilk düșüncem ama. İç işlerini yönetemeyen gider. Enerji trafiğinde sol şeridi meşgul edemezsin.

ChaoticEnigma

Psişik Üye
30 Ocak 2021
267
192
43
Ben anlamıyorum bir internet sitesine giriş yapmamak radikal alınan kararların neresindedir ve bizi kararlarımızı ne kadar etkileyebilir?
Gidince düzeliyor mu?
platformla ilgili Ciddi bir sorun yaşanmadıysa neden bu gidiş???

Tabiki saygı duyuyoruz ama sorguluyoruz da neden bu gidiş diye....
Ben daha önce bir sitede bulundum. O siteden çıkmak istiyordum ancak arada bir uğruyordum ve yine aynı sorunlarla karşılaşıyordum.
Bende o sitedeki hesabımı kapattırdım. Yani bazen "gemileri yak" taktiğini kullanmak gerekebiliyor. :)

dunyali

Yeni Üye
27 Ocak 2021
25
62
13
Ben daha önce bir sitede bulundum. O siteden çıkmak istiyordum ancak arada bir uğruyordum ve yine aynı sorunlarla karşılaşıyordum.
Bende o sitedeki hesabımı kapattırdım. Yani bazen "gemileri yak" taktiğini kullanmak gerekebiliyor. :)

İyi ama siz bahsettiğiniz platformla ilgili olarak bir sorun yaşamışsınız...Gidişinin sebebi buymuş...Ama bildiğim kadarıyla burda öyle bir sıkıntı yoktu gemileri yaktıracak kadar :)

• Like
Tepkiler: Elysion

ChaoticEnigma

Psişik Üye
30 Ocak 2021
267
192
43
İyi ama siz bahsettiğiniz platformla ilgili olarak bir sorun yaşamışsınız...Gidişinin sebebi buymuş...Ama bildiğim kadarıyla burda öyle bir sıkıntı yoktu gemileri yaktıracak kadar :)
Platformdan ayrılmak istemesi için sorunun kaynağının platform olması şart değil, başka bir nedenden de olabilir. Durumu pek değiştirmez.

Adblok Algılandı

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır Teşekkürler