Emissar (lusid rüya varlığı)

Absoluta Virtute

Büyücü
5 Eyl 2020
662
1,419
93
Emissar lusid rüyanın içindeki bay ( bayan) dışses.

Emissar'ın sesi - Castaneda'nın "Rüya Sanatı" kitabında anlatılan bir fenomen.

Kitaptan ufak bir alıntı.
CC - Carlos Castaneda
DJ - Dön Juan

CC - Tavsiyeleri güvenli ve sağlam mı?

DJ - Söyledikleri tavsiye olarak kabul edilemez. Bize sadece neyin ne olduğunu söyler ve biz zaten bundan sonuçlar çıkarıyoruz.

Sonra don Juan'a sesin bana söylediklerini anlattım.

Don Juan, "Sana az önce söylediğim tam olarak bu," dedi. Emissar sana yeni bir şey söylemedi. İfadeleri doğruydu, ancak sana senin için yeni bir şey açtığı gibi geldi. Emissar sana zaten bildiklerini tekrarlıyordu.
Korkarım söylediklerinin hepsini bilmiyorum, don Juan.
- Hayır, biliyorsun. Halihazırda evrenin gizemi hakkında, sağduyunun sana gösterdiğinden çok daha fazlasını biliyorsun.

Bunlar da lusid forumlardan toplanan Emissar hakkında bilgiler.

Ses hem erkek hem de kadın sesi olabilir.

Ses öğüt verir. Sadece uykuda değil, gerçek hayatta da duyulabilir.

Belki daha önce bilmediğiniz bir şey hakkında doğru bilgi verebilir.

Ses sizi tehdit edebilir veya küfür edebilir.

Basit ve kalıp cevap verebilir. (Sizin de bildiğiniz şeyler).

Lusid rüya görme hileleri ve teknikleri öğretir.

Genellikle rüya aleminden bahseder.

İlginç bir şey gösterebilir.

Birkaç ses olabilir. Kendi aralarında konuşurlar ve hareket ettiğinizde konuşmayı durdururlar. Çoğu zaman Uyku Felcinde.

Çoğu zaman görünmez bir sestir. Ancak bazı drim hackers, çeşitli garip rüya yaratıklarını Emissar olduğunu düşünür.

Duygularınızı etkileyebilir.

Sizi isminizle çağırabilir

Emissar'ın sesi sizin kendi sesiniz gibi olabilir (veya sizin sesinize çok benzer).

Rüya kitaplarını yüksek sesle okuyabilir. Sadece kitapta yazılanları dinlemelisin.

Rüyanın konusu hakkında yorum yapabilir.

Bir Emissar ile iletişim kurarken, lusidin süresi artabilir. Ve ayrıca gerçekçilik artacak.

Bazen Emissar'ın sesini, parazit engelliyormuş gibi duymak zordur (gürültü, gıcırdama, uğultu)

Bazen kendi düşüncelerinizi yüksek sesle söylenir. Büyük olasılıkla bu artık bir Emissar değil, sadece sizin iç diyaloğunuz.

Farklı hikayeler anlatabilir (örneğin, Hindistan'da eski insanların nasıl yaşadığı).

Eğer uyanmak üzere olduğunuzu hissederseniz, Emissar dan rica edebilirsiniz ve o sizi uykunuza geri getirecektir.

Emissar şarkı söyleyebilir.

Arkadaşınızın veya tanıdıklarınızın gerçek hayattaki sesi olabilir (patronunuz dahil).

Daha önce konuştuğunuz karakterin sesi.

Telefondaki sesler. Ancak bu büyük olasılıkla ayrı bir fenomendir.

Adblok Algılandı

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır Teşekkürler