Deneyimler

ChaoticEnigma

Psişik Üye
30 Ocak 2021
284
199
43
Psişik deneyimleriniz olursa ve paylaşmak isterseniz bu konudan yapabilirsiniz. Ben yakında eğer psişik yeteneklerimi geliştirebilirsem paylaşım yapmayı düşünüyorum. Telekinezi ve benzeri...

• Like
Tepkiler: Absoluta Virtute

menerot

Yeni Üye
6 Şub 2021
10
10
3
bak dostum ben ortaokulda heveslendim başladım, şuan üniversite bitecek. telekinezi veya bükme olayları geçici bir heves.
araya çok şey giriyor aniden bıkıyorsun.
sen insansın element bükme veya fizik kurallarına aykırı gelip suyu yerçeminden bağımsız uçurup bükme gibi şeyleri yapamazsın.
önce insanüstü olmak lazım. farkındalıkla ve yaş ile gelişirsin anca.

ben şahsen senin bişey bükebildiğine inanmıyorum. yapamayacağın anlamına gelmez.

Kontrol etmek.
bu kelimenin anlamını öğren ve gerçekleştir. önce duygularını kontrol etmekle başla.

güzel birşey düşündüğünde gülümsedin, kötü düşüncede kızgınlaştın.
sapıkça şeyler düşündüğünde ereksyon oldun. buda bir telekinezidir.
en kolay bükmeyi kendi vücudunda yaparsın. 17 yaşındaysan 17 yıldır vücudunu kontrolsüz bükmüşsündür.

Absoluta Virtute

Büyücü
5 Eyl 2020
662
1,418
93
Çok yakında ateş, su, toprak, hava bükme videoları çekip göndereceğim. Yaratanın izniyle. :D
Belki olmayabilir, yapamayabilirim. Belli olmaz. Olmazsa taş atmayın... :D
Dördünü birden? Yavaşla azıcık. Bir tanesini seç. Onu da öğrenmek yıllar sürer. Gereği yok ama... Pratik bir faydası yok ki. Majiye baslamalisin. Hayatının akışını, olayları yaratıp doru yola yonlendirmek. Bu faydalı işte.
Ama basarirsan görmek isterim. Taş da kimse atmaz...
İsa ne demiş? Toprağı bükebilen ilk taşı atsın! :ROFLMAO:

• Like
Tepkiler: menerot

ChaoticEnigma

Psişik Üye
30 Ocak 2021
284
199
43
Dördünü birden? Yavaşla azıcık. Bir tanesini seç. Onu da öğrenmek yıllar sürer. Gereği yok ama... Pratik bir faydası yok ki. Majiye baslamalisin. Hayatının akışını, olayları yaratıp doru yola yonlendirmek. Bu faydalı işte.
Ama basarirsan görmek isterim. Taş da kimse atmaz...
İsa ne demiş? Toprağı bükebilen ilk taşı atsın! :ROFLMAO:
Nereden başlayacağım majiye?

Adblok Algılandı

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır Teşekkürler